Akční zboží

Dřevěné brikety

Dřevěné brikety4 000 Kč

Vidlička odvíčkovací elektrická

Vidlička odvíčkovací elektrická
Skladem:Ano
Dodací lhůta: ihned
Vaše cena: 2 600 Kč s DPH
 ks

Elektrická odvíčkovací vidlička slouží k odvíčkování pláství před vytáčením medu. Vidlička nemá zabudovaný regulátor teploty, může se tedy při delší přestávce ohřát více, než je k odvíčkování potřebné. Během takové přestávky je vhodné vidličku postavit svisle do nádoby s trochou vody (asi 2 cm hluboko). Vidlička by se měla do nádoby zavěsit a nedotýkat se dna.

Parametry: šíře vidličky 7 cm, provozní napětí 220 V, příkon 65 W.

Pracovní postup:

Uzavřená strana odvíčkovací vidličky směřuje při práci směrem vzhůru. Na této ploše se hromadí odvíčkovaný vosk, odkud se snadno odstraňuje. Elektrická vidlička lehce stáhne buněčná víčka a zanechá hladkou řeznou plochu. Další výhodou vidličky je, že při práci je dotyk ohřátého břitu s pláství tak krátký, že se med vůbec nepoškodí. Pokud se nad buňkami vytvoří tenká vrstva z taveného vosku, nezabraňuje jejich vyprázdnění při odstřeďování. Tuto vrstvu lze případně lehce odstranit ruční odvíčkovací vidličkou.

Údržba:

Břit se otírá papírovou utěrkou. K přeostření vidličky použijte přiložený smirkový papír, který před broušením lehce navlhčete vodou. Kruhovými pohyby lehce přeostřete vidličku v úhlu, který je na vidličce. Na vidličku se nesmí použít pilník!

Upozornění:

Elektrická odvíčkovací vidlička se nesmí ponořit do vody více jak cca 2 cm, aby nevnikla voda do topného tělesa. Tím by došlo k znehodnocení topného tělesa. Přiměřené nakládání s vidličkou je předpokladem pro její dlouhodobou životnost.

  • Z důvodu neustálého zdražování vstupního materiálu, pohonných hmot a energií, jsme nuceni stanovit pro veškeré objednávky přijaté od 16.3. 2022 jednotnou cenu pro náš vlastní rozvoz ve výši 350,-Kč.
  • Při výběru dopravy naším rozvozem budete o termínu doručení informováni telefonicky - přečtěte si prosím podmínky na stránce Doprava.
  • Poštovné (není zdarma) se odvíjí od celkových rozměrů objednávky - přečtěte si prosím podmínky na stránce Doprava.
  • Poštou nezasíláme křehké a prosklené výrobky.

Stát:

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí - Jesenice2 600 Kč
Česká pošta - NENÍ ZDARMA (viz krok 1/4 obj.)2 600 Kč
Doručení domů na adresu naším rozvozem (přečtěte si prosím podmínky na stránce Doprava)2 950 Kč

Vyhledat

Přihlášení

Přihlašovací jméno:

Heslo:

Registrace     Ztratili jste heslo?

Kontakty

VÝDEJNÍ SKLAD

Václav Břinek

tel. 603 245 293

vaclav@brinek.cz

Rabasova 363
270 33 Jesenice
(mapa)
okres Rakovník

Obvyklá otevírací doba skladu (volejte předem):

vždy po tel domluvě - 603 245 293.

 

FAKTURAČNÍ ADRESA

Václav Břinek

Mírové náměstí 95

270 33 Jesenice
okres Rakovník
IČO: 11261935
DIČ: CZ471126115